Prasa o nas


               In-decor partnerem WKS Śląsk Wrocław

        WKS Śląsk Wrocław SA nawiązał współpracę z In-decor Wrocław. Dolnośląski producent mebli na wymiar będzie odpowiedzialny za stworzenie wysp z pamiątkami i biletami dla kibiców zielono-biało-czerwonych.
- Bardzo cieszymy się z naszego porozumienia i jesteśmy pełni entuzjazmu w związku z tą współpracą - mówi Iwona Jana, właściciel In-decor Wrocław. - Od 1998 roku działamy na Dolnym Śląsku i naturalne jest, że chętnie przystaliśmy na możliwość związania się z największym klubem sportowym regionu. Mamy doświadczenie, które w połączeniu z interesującymi pomysłami Śląska może dać tylko pozytywne efekty dla kibiców WKS-u – dodaje Iwona Jana.
               Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Śląskiem i In-decor, kibice wrocławskiej drużyny będą mieli okazję brać udział w konkursach, dzięki którym otrzymają możliwość otrzymania rabatów, do wykorzystania w salonach In-decor Wrocław.
           W ciągu najbliższych miesięcy na terenie Wrocławia powstanie 8 wysp Kibica Śląska, w których fani będą mogli kupować bilety na mecze i klubowe gadżety. Punkty zlokalizowane będą w różnych częściach miasta, aby bez najmniejszych problemów można było je odwiedzić z każdego wrocławskiego osiedla. Będą pojawiać się w nich zawodnicy WKS-u, a kibice Śląska posiadający Karty Kibica będą mogli liczyć na specjalne promocje przy zakupie zielono-biało-czerwonego asortymentu.
       - To kolejny krok związany z ekspansją Śląska Wrocław. Cieszy nas to, że akurat zaczynamy współpracę z firmą Indeco, która jest nie tylko rzetelnym i solidnym partnerem biznesowym, ale również widzi potrzebę aktywności na rzecz kibiców Śląska Wrocław - mówi prezes WKS-u Paweł Żelem.

      - Chcemy być bliżej kibiców i dać im możliwość, aby i oni mogli być bliżej naszego klubu. Sympatycy Śląska, odwiedzający codziennie wrocławskie centra i galerie handlowe, będą mieli teraz na wyciągnięcie ręki dostęp do biletów, karnetów, gadżetów, pamiątek czy produktów dedykowanych przez naszego Sponsora Technicznego, firmę Adidas. Nasza obecność w centrach handlowych da też kibicom możliwość regularnych spotkań z piłkarzami – dodaje.

Otwarcie pierwsza wyspy Śląska Wrocław już na początku maja w Arkadach Wrocławskich przy ul. Powstańców Śląskich 2-4.